Reference

Peter Fačko – Majitel eshopů topšperk.sk a topšperk.cz

Měl jsem kamenný obchod s bižuterií. Potom jsem přešel na eshop se šperky pro střední třídu. Eshop jsem si vytvořil podle sebe, no výsledky nepřicházeli. Potkal jsem se s lidmi od Republick, kteří zanalyzovali web, změnili jsme strukturu podle klíčových slov, které lidi píší do Google. Po 5 – 6 měsících se situace obrátila a návštěvnost z vyhledávačů rapidně narostla a je stabilní. Samozřejmě to mělo vliv na počet objednávek. Nechceme zaspat a dále spolupracujeme na lepší uživatelské zkušenosti a obsahu

Reference

Zuzana Hubová – Majitelka eshopu s biokosmetikou Elysson.sk

Měla jsem pěkný web o kterém však nikdo nevěděl, Google ani potencionální zákazníci. Firmě Republick jsem svěřila vše internetové – tvorbu webu, správu webu, brand, emailový a Facebook marketing. Spolupráce trvá už pár roků a výsledky jsou více než dobré. Počet objednávek je stabilní a když se pustíme do kampaní, tak je vše promyšlené.

Reference

Peter Kuba – Manažér Milost.cz

Chtěli jsme nový, výkonnější a responzivní web. Chtěli jsme nastartovat komunikaci na internetu – web, Facebook a newsletter, S webem a komunikací od Republick jsem spokojený. Návštěvnost webu se zvýšila 4x a počet přihlášených o newsletter stále roste. Přicházejí za námi s novými nápady a pravidelnými reporty.